TARANKO Diament DI-S2 konferenčný stolík so zásuvkou biela / dub Diament
565.00 €
Do obchodu
Nadčasový moderný dizajn, prepracované detaily a dokonalú súhru farieb so sebou prináša konferenčný stolík so zásuvkou DIAMENT DI-S2. Vďaka premysleným... Celý popis
Popis
Nadčasový moderný dizajn, prepracované detaily a dokonalú súhru farieb so sebou prináša konferenčný stolík so zásuvkou DIAMENT DI-S2. Vďaka premysleným dekoratívnym vzorom, vysokým nožičkám a úžasnému farebnému prevedeniu biela / dub Diament mu k dokonalosti nechýba už nič. Jeho rozmery sú (ŠxHxV):…
Parametre
| ŠÍRKA | 106 cm |
|---|---|
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.08 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 27.55 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 29 kg |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 44.2 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Diament DI-S2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / dub Diament |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / dub Diament |
| MATERIÁL | DTD / MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |