Taburet ZETHOS Dekorhome Smaragdová
122.20 €
Do obchodu
Taburet ZETHOS je nielen pohodlný, ale aj funkčný. Vďaka jej skrytému úložnému priestoru si vaše deky alebo iný riad konečne nájdu miesto u vás doma.... Celý popis
Popis
Taburet ZETHOS je nielen pohodlný, ale aj funkčný. Vďaka jej skrytému úložnému priestoru si vaše deky alebo iný riad konečne nájdu miesto u vás doma. Jednoducho zatvorte pohodlne polstrované veko s dekoratívnym prešívaním a vaša obývacia izba bude vždy uprataná. Taburet je celý potiahnutý kvalitnou zamatovou látkou.
Podnožku ZETHOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS .
Farba:
sivá
smaragdová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% polyester) / MDF / pena
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 12000.000g |