Taburet ZETHOS Dekorhome Čierna
121.30 €
Do obchodu
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle sa stane vašim praktickým a zároveň dizajnovým spoločníkom pri odpočinku. Taburet je čalúnený zamatovou látkou v... Celý popis
Popis
Štýlový taburet ZETHOS v barokovom štýle sa stane vašim praktickým a zároveň dizajnovým spoločníkom pri odpočinku.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: sivá a čierna. Spodná časť taburetu je z kovu v zlatej farbe.
Podnožku ZETHOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série ZETHOS .
Farba:sivá / zlatáčierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 35 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Barokový |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| PRIEMER | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 6900.000g |