Taburet zamat Dekorhome Červená
88.30 €
Do obchodu
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávaní s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburete, rozhodne oceníte náš praktický sedací puf. Doprajte... Celý popis
Popis
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávaní s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburete, rozhodne oceníte náš praktický sedací puf. Doprajte si chvíľku zaslúženého odpočinku na modernom pohodlnom pufe! Postavte ho pred pohovku alebo pred kreslo a razom budete mať doma ako praktický, tak dekoratívny doplnok.
Keďže je tento taburet vyrobený z na dotyk mäkkého bavlneného zamatu s bavlnenou vypchávkou, poskytne vám pri sedení maximálne pohodlie.
Farba:antracittmavo zelenáčervenáhorčicovástaroružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:bavlnený zamat / bavlnené vlákno
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:1,9 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Bavlna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 1850.000g |