Taburet zamat Dekorhome Červená
74.30 €
Do obchodu
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávanie s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburetky, rozhodne oceníte náš praktický sedacej puf.... Celý popis
Popis
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávanie s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburetky, rozhodne oceníte náš praktický sedacej puf. Doprajte si chvíľku zaslúženého odpočinku na našom modernom pohodlnom zamatovom pufov! Postavte si ho pred pohovku alebo pred kreslo a razom budete mať doma ako praktický, tak dekoratívny doplnok.
Puf vyniká svojim pôvabným ručne nariaseným dizajnom, ktorý mu prepožičiava unikátny a atraktívny vzhľad, takže si u vás doma bezpochyby vyslúži nejeden obdivný pohľad. Navyše je vyrobený z na dotyk hebkého bavlneného zamatu a vypchatý bavlnou, takže sa vám na ňom bude nesmierne dobre sedieť.
Farba:antracittmavozelenáčervenáhorčicovástaroružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:bavlnený zamat / bavlnené vlákno
Rozmery:priemer: 40 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:1,4 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| MATERIÁL | Bavlna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 1410.000g |