Taburet zamat Dekorhome Antracit
77.60 €
Do obchodu
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávanie s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburetky, rozhodne oceníte náš praktický sedacej puf.... Celý popis
Popis
Či už si chcete natiahnuť nohy alebo si pri rozprávanie s rodinou a priateľmi posedieť na mäkkom taburetky, rozhodne oceníte náš praktický sedacej puf. Doprajte si chvíľku zaslúženého odpočinku na modernom pohodlnom pufov! Postavte ho pred pohovku alebo pred kreslo a razom budete mať doma ako praktický, tak dekoratívny doplnok.
Keďže je tento taburet vyrobený z na dotyk hebkého bavlneného zamatu s bavlnenou vypchávkou, poskytne vám pri sedení maximálne pohodlie.
Farba:antracittmavozelenáčervenáhorčicovástaroružová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:bavlnený zamat / bavlnené vlákno
Rozmery:priemer: 50 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:1,9 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| MATERIÁL | Bavlna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 1880.000g |