Taburet YETI Halmar Zelená
28.00 €
Do obchodu
Štýlový taburet YETI zaujme svojím zaujímavých vzhľadom, diky ktorému bude stredom pozornosti každej miestnosti. Taburet je vyrobený z látkového sedadla.... Celý popis
Popis
Štýlový taburet YETI zaujme svojím zaujímavých vzhľadom, diky ktorému bude stredom pozornosti každej miestnosti.
Taburet je vyrobený z látkového sedadla. Stojí na štyroch prírodných nožičkách.
Farba:svetloružovásvetlozelenáVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne drevo / látka
Rozmery:šírka: 37 cmhĺbka: 27 cmvýška: 35 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 27 cm |
| ŠÍRKA | 37 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 2500.000g |