Taburet umelá koža / drevo Dekorhome Hnedá
132.40 €
Do obchodu
Táto moderná podnožka je skvelým doplnkom k sedacej súprave alebo ku kreslu. Taburet je čalúnený umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí, a má husto polstrované... Celý popis
Popis
Táto moderná podnožka je skvelým doplnkom k sedacej súprave alebo ku kreslu.
Taburet je čalúnený umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí, a má husto polstrované matrace, na ktorých sa vám bude nesmierne pohodlne odpočívať. Drevený rám a nohy z masívneho borovicového dreva v čiernej farbe dodáva celej konštrukcii na stabilite.
Farba:čiernabielasiváhnedávínováčervenákrémovácappuccino
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:umelá koža (80% PVC, 10% bavlna, 10% polyester) / masívne borovicové drevovýplň sedadla: pena
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 54 cmvýška: 43,5 cm
Hmotnosť:6,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,6 kg |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 6600.000g |