Taburet TOMIA Tempo Kondela
24.70 €
Do obchodu
Taburet s úložným priestorom TOMIA vás očarí leskom, leskom, extravaganciou a eleganciou. Očarí všetkých, ktorí milujú luxus, a zároveň vyhľadávajú niečo... Celý popis
Popis
Taburet s úložným priestorom TOMIA vás očarí leskom, leskom, extravaganciou a eleganciou. Očarí všetkých, ktorí milujú luxus, a zároveň vyhľadávajú niečo netradičné.Snímateľná sedacia časť je čalúnená ružovou látkou, po obvode sa nachádzajú ružové flitre, ktoré navodia atmosféru blahobytu. Pôsobí pôvabne a rozhodne upúta na prvý pohľad.O stabilitu sa starajú kvalitné čierne kovové nohy. Či ho umiestnite na chodbu, do predsiene, obývačky či do izby malej slečny, všade dokonale vynikne.Farba:ružová / ružové flitre / čiernaMateriál:látka / flitre / kovRozmery:priemer: 35 cmvýška: 43 cmNosnosť:80 kgHmotnosť:4 kgDodáva sa zmontované.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| Hmotnosť | 4000.000g |