Taburet TERONA Tempo Kondela Svetlo ružová
54.70 €
Do obchodu
Dizajnový taburet TERONA prinesie do vášho interiéru vlnu elegancie a stane sa pomocníkom pre pohodlné sedenie. Teda doplnkom, ktorý by nemal chýbať v... Celý popis
Popis
Dizajnový taburet TERONA prinesie do vášho interiéru vlnu elegancie a stane sa pomocníkom pre pohodlné sedenie. Teda doplnkom, ktorý by nemal chýbať v modernej, ale aj klasickej obývacej izbe.
Taburet je čalúnený zamatovou Velvet látkou v troch farebných variantoch: svetloružová, modrá a zelená. TERONA je zaujímavá svojimi kovovými nožičkami v zlatom náteru. Je stabilná a pevná.
V neposlednom rade je taburet veľmi šikovný a môžete ho prakticky využiť na ďalšie miesto na sedenie pre vaše hostí, ako pomoc pri obúvaní v predsieni alebo pokojne v spálni, detskej izbe či v chodbe len tak na odloženie oblečenia.
Farba:svetloružová / zlatámodrá / zlatázelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / kov
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
výška nožičiek: 33 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:3,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 3,7 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 3700.000g |