Taburet TELA NEW Tempo Kondela Červená
15.80 €
Do obchodu
Skladací taburet TELA NEW oceníte za každých okolnosti. V prípade potreby ho ľahko zložíte na taburet s úložným priestorom. Zložený má tvar kocky. Je vhodný... Celý popis
Popis
Skladací taburet TELA NEW oceníte za každých okolnosti. V prípade potreby ho ľahko zložíte na taburet s úložným priestorom. Zložený má tvar kocky. Je vhodný na sedenie, ako miesto navyše v prípade nečakanej návštevy. Pod vekom zase nájdete úložný priestor, ktorý sa vám kedykoľvek zíde. Šikovný pomocník, ktorého si ihneď obľúbite.
Farba:bielačervenáhnedátmavohnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 37 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 3000.000g |