Taburet SULOT TYP 2 Tempo Kondela
71.70 €
Do obchodu
Taburet SULOT TYP 2 je moderný prešívaný taburet, ktorý je vyrobený z látky v sivej farbe.Taburet disponuje úložným priestorom pod vekom a dvoma šuplíkmi, to... Celý popis
Popis
Taburet SULOT TYP 2 je moderný prešívaný taburet, ktorý je vyrobený z látky v sivej farbe.Taburet disponuje úložným priestorom pod vekom a dvoma šuplíkmi, to ho robí ešte exkluzívnejším.Taburet je jednoduchý, ľahký, prenosný a manipulácia s ním v priestore je skutočne hračkou.Farba:siváMateriál:látkaRozmery:šírka: 84 cmhĺbka: 42 cmvýška: 43 cmhĺbka sedu: 42 cmvýška sedu: 43 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:13 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 13000.000g |