Taburet SOPHIA Signal Sivá
135.60 €
Do obchodu
Štýlový taburet SOPHIA v chesterfield štýle rozžiari každú obývaciu izbu. Taburet je čalúnený zamatovou látkou Bluvel. Čalúnenie je obohatené a výrazné... Celý popis
Popis
Štýlový taburet SOPHIA v chesterfield štýle rozžiari každú obývaciu izbu.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou Bluvel. Čalúnenie je obohatené a výrazné dekoratívne prešívanie s gombíkmi typické pre chesterfield štýl.
Farba:béžovázelenásiváčiernaolivová (sivozelená)svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 5000.000g |