Taburet so stolíkom 2v1 BONO Halmar
85.80 €
Do obchodu
Štýlový taburet BONO zaujme svojím nápaditým dizajnom a všestranným využitím. Taburet možno použiť aj ako odkladací stolík, stačí otočiť látkové veko na... Celý popis
Popis
Štýlový taburet BONO zaujme svojím nápaditým dizajnom a všestranným využitím. Taburet možno použiť aj ako odkladací stolík, stačí otočiť látkové veko na drevenú stranu. Tiež ponúka praktický úložný priestor.
Taburet je vyrobený z látky v šedej farbe. Veko je z prírodnej dyhy.
Farba:sivá / prírodný
Materiál:dyha / MDF / látka
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 54 cmvýška: 37 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Dyha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 54 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| PRIEMER | 54 cm |
| Hmotnosť | 8000.000g |