Taburet sivá / hnedá Dekorhome
133.80 €
Do obchodu
Taburet s textilným čalúnením je perfektným doplnkom do vašej domácnosti. Podnožka sa skladá z pevných nožičiek z kaučukovníka a z vysoko kvalitného... Celý popis
Popis
Taburet s textilným čalúnením je perfektným doplnkom do vašej domácnosti.
Podnožka sa skladá z pevných nožičiek z kaučukovníka a z vysoko kvalitného polyesterového čalúnenie s molitanovou vypchávkou. Je teda veľmi pohodlná, a navyše toho aj veľmi vydrží. Silne polstrovaný sedák ponúka pohodlné posedenie. Montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:tmavosivá / hnedá
Materiál:látka / kaučukovníkové drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 43 cmvýška: 42 cm
hrúbka polstra: 8 cm
Hmotnosť:6,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| Hmotnosť | 6460.000g |