Taburet SCANDI Halmar
109.00 €
Do obchodu
Moderný a designový relaxačný taburet SCANDI vás zaujme na prvý pohľad svojim originálnym vzhľadom. Taburet je vyrobený v kombinácii polypropylénu a látky vo... Celý popis
Popis
Moderný a designový relaxačný taburet SCANDI vás zaujme na prvý pohľad svojim originálnym vzhľadom.
Taburet je vyrobený v kombinácii polypropylénu a látky vo farebnom prevedení: biela / sivá / čierna. Taburet stojí na podnoži z masívneho dreva v prírodnej farbe.
K taburetu SCANDI odporúčame prikúpiť kreslo SCANDI.
Farba:biela / sivá / čierna / prírodná
Materiál:látka / polypropylén / drevo
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 37 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| PRIEMER | 68 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |