Taburet SANTIAGO Tempo Kondela Sivá
117.00 €
Do obchodu
Dizajnový taburet SANTIAGO je celoučalouněný látkou. Stabilitu zaisťujú kovové nožičky s chrómovou povrchovou úpravou. Sedacia časť kresla je vyplnená... Celý popis
Popis
Dizajnový taburet SANTIAGO je celoučalouněný látkou.
Stabilitu zaisťujú kovové nožičky s chrómovou povrchovou úpravou.
Sedacia časť kresla je vyplnená bonelovej výplňou.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka / kov
Rozmery:šírka: 58 cmhĺbka 58 cmvýška: 41 cm
Hmotnosť:10 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 12300.000g |