Taburet SAMY Kondela Mentolová
92.70 €
Do obchodu
Pokiaľ vás prekvapí početná návšteva alebo si potrebujete len tak vyložiť nohy po únavnom dni, pre náš taburet to nie je žiadny problém. Pohodlný taburet /... Celý popis
Popis
Pokiaľ vás prekvapí početná návšteva alebo si potrebujete len tak vyložiť nohy po únavnom dni, pre náš taburet to nie je žiadny problém. Pohodlný taburet / podnožka SAMY je ideálny v kombinácii s kreslom SAMY, ktoré nájdete aj v našej ponuke.
Je čalúnený poťahovou látkou v piatich farebných variantoch. Taburet má drevené nožičky.
Farba:sivá / čiernažltá / čiernamentolová / bukstaroružová / bukhnedá / buk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery taburetu:šírka: 52 cmhĺbka: 42 cmvýška: 43 cm
výška nožičiek: 21,5 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:8 kg
Taburet si môžete objednať aj v inej farbe. Na výber máte štyri odtiene látky Matana. Odtiene nájdete v priloženom vzorkovníku. Výber farebného odtieňa poznamenajte pri objednávaní priamo do poznámky. Cena taburetu je na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia doba 7-9 týždňov.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mentolová |
| Hmotnosť | 8000.000g |