Taburet s poduškou látka / plast Dekorhome Krémová
159.40 €
Do obchodu
Táto čiastková podnožka v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a pomôže vám vo vašom bývaní vytvoriť štýlové posedenie. Podnožka je čalúnená vysoko kvalitným... Celý popis
Popis
Táto čiastková podnožka v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a pomôže vám vo vašom bývaní vytvoriť štýlové posedenie.
Podnožka je čalúnená vysoko kvalitným polyesterovým textilom a husto polstrovaná penou, je preto mimoriadne pohodlná, veľa toho vydrží a môžete ju pokojne používať každý deň. Robustný rám z MDF latiek dopĺňajú chrómované plastové nohy. Taburet má rovnako nízku hmotnosť a je modulárny, môžete ho teda flexibilne a bez námahy premiestňovať podľa momentálnych potrieb. Pohodlná poduška s vysokým polstrovaním je snímateľná. Čiastkové podnožku je možné kombinovať s ďalšími rohovými a stredovými sedačkami, ktoré nájdete v rozbaľovacej ponuke. Môžete si tak vytvoriť vlastný sedaciu súpravu podľa vašich predstáv!
Balenie obsahuje 1 podnožku a 1 podušku na sedák.
Farba:krémovážltávínovámodrázelenáhnedásivohnedá taupesivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / MDF / plast
Rozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 42 cm
výška sedu bez podušky: 30 cm
rozmer podušky: 65 x 65 x 12 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 9050.000g |