Taburet RUFINO 3 NEW Tempo Kondela Zlatá
80.60 €
Do obchodu
Taburet RUFINO 2 NEW je praktický pomocník do každého interiéru. Dá sa využiť nielen ako pohodlná podnožka, ale aj ako stolík na odloženie novín a časopisov.... Celý popis
Popis
Taburet RUFINO 2 NEW je praktický pomocník do každého interiéru. Dá sa využiť nielen ako pohodlná podnožka, ale aj ako stolík na odloženie novín a časopisov. Môžete ho skombinovať so sedacou súpravou alebo kreslom, alebo ho použiť ako dekoráciu v obývacej izbe.
Elegantné nožičky sú vyrobené z dreva v rôznych farebných variantoch: wenge, buk, orech a biela. Taburet je potiahnutý kvalitnou zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch, z ktorých si určite vyberie každý.
Taburet odporúčame zakúpiť dohromady s kreslom ušiakom RUFINO v rovnakom farebnom prevedení.
Farba:žltá / wengebéžovozlatá / orech (zlatá)petrolejová / bukbéžovosivá / buk (béžová)svetlosivá / bielasvetlosivá / orechstaroružová / orech (ružová)zelená / orechmodrá / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / drevo
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:6,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zlatá |
| DEKOR | Wenge |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Orech |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 3000.000g |