Taburet ručne vyrobený juta Dekorhome Hnedá
87.60 €
Do obchodu
Uvelebte sa alebo si naňho hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a štýlový puff je nielen pohodlným, ale aj dekoratívnym doplnkom pre vaše bývanie. Podnožka... Celý popis
Popis
Uvelebte sa alebo si naňho hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a štýlový puff je nielen pohodlným, ale aj dekoratívnym doplnkom pre vaše bývanie.
Podnožka je ručne vyrobená zo splietaných jutových vlákien a plnená polystyrénovými guličkami EPS, takže je mimoriadne pohodlná.
Položte si puf pred pohovku alebo kreslo a vaša izba bude hneď vyzerať útulnejšie!
Farba:svetlo sivá/ béžovátmavo sivá/ béžovásvetlo modrá / béžováhnedá / béžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant anie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:juta / polystyrénové guličky EPS (náplň)
Rozmery:priemer: 40 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:3,5 kg
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| TVAR | Oválny |
| PRIEMER | 40 cm |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| MATERIÁL | Juta |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 3450.000g |