Taburet RUBIK Halmar Svetlo ružová
49.40 €
Do obchodu
Romantický taburet RUBIK zaujme svojím zaujímavých vzhľadom, diky ktorému bude stredom pozornosti každej miestnosti. Taburet je vyrobený z látky v troch... Celý popis
Popis
Romantický taburet RUBIK zaujme svojím zaujímavých vzhľadom, diky ktorému bude stredom pozornosti každej miestnosti.
Taburet je vyrobený z látky v troch farebných variantoch: svetloružová, svetlozelená a svetlosivá.
Farba:svetloružovásvetlozelenásvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 35 cmhĺbka: 35 cmvýška: 35 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 5000.000g |