Taburet RON Signal Svetlo ružová
109.30 €
Do obchodu
Elegantný taburet RON je čalúnený zamatovou látkou Bluvel v niekoľkých farebných variantách. Stojí na štyroch drevených nohách v dekore wenge. Taburet je... Celý popis
Popis
Elegantný taburet RON je čalúnený zamatovou látkou Bluvel v niekoľkých farebných variantách. Stojí na štyroch drevených nohách v dekore wenge.
Taburet je ideálny kombinovať s kreslami BARON, HARRY, LADY a LORD.
Farba:béžová / wenge (krémová)tmavo biela / wengehorčicová / wengeružová / wengemodrá / wengezelená / wengesivá / wengesvetlosivá / wengeškoricová / wengečierna / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 44 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo ružová |
| Hmotnosť | 10000.000g |