Taburet RODEZA Tempo Kondela Sivá
99.20 €
Do obchodu
Elegantný a štýlový taburet RODEZA slúži nielen na sedenie, ale podporí aj Vaše unavené nohy alebo poslúži ako komfortný stolík. Taburet je čalúnený... Celý popis
Popis
Elegantný a štýlový taburet RODEZA slúži nielen na sedenie, ale podporí aj Vaše unavené nohy alebo poslúži ako komfortný stolík.
Taburet je čalúnený kvalitnou látkou v piatich farebných variantoch: medená, mentolová, svetlosivá, krémová a taupe-sivonedá. Stojí na pevných drevených nožičkách.
K taburetu odporúčame dokúpiť kreslo ušiak RODEZA v rovnakých farebných variantoch.
Farba:
medená (Kronos 01) / čierna
taupe-sivohnedá (Paros 04) / buk
mentolová /Kronos25) / buk
krémová (Paros 02) / čierna
svetlosivá (Kronos 15) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
hĺbka: 50 cm
šírka: 50 cm
výška: 43 cm
Hmotnosť:
10,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10500.000g |