Taburet PULA 2ks Halmar
74.10 €
Do obchodu
Sada dvoch moderných taburetov PULA s praktickým úložným priestorom. Taburety sú čalúnené poťahovou látkou v sivej farbe. Nohy sú z masívneho dreva v... Celý popis
Popis
Sada dvoch moderných taburetov PULA s praktickým úložným priestorom.
Taburety sú čalúnené poťahovou látkou v sivej farbe.
Nohy sú z masívneho dreva v prírodnej farbe.Farba:sivá / prírodnáMateriál: látka / drevoRozmery (š x h x v): väčšie: 49 x 43 x 46 cm menšie: 41 x 34 x 38 cmNosnosť:120 kg
Hmotnosť:11,3 kg
Dodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 11,3 kg |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| Hmotnosť | 11300.000g |