Taburet patchwork kvety Dekorhome Patchwork modrobiela
83.60 €
Do obchodu
Táto kvalitná podnožka zhotovená v štýle patchwork je vďaka svojmu florálnemu motívu krásnym a elegantným kusom nábytku. Skvele spracované ušitie tejto... Celý popis
Popis
Táto kvalitná podnožka zhotovená v štýle patchwork je vďaka svojmu florálnemu motívu krásnym a elegantným kusom nábytku.
Skvele spracované ušitie tejto podnožky zaručujú jej dlhodobé používanie. Podnožka je odolná a dodá nádych elegancie vášmu interiéru.
Farba:ružová / viacfarebný patchwork (vzor kvety)patchwork (biela, modrá, kvety, bodky)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (bavlna 50%, polyester: 50%) / drevo
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 40 cmvýška: 39 cm
Hmotnosť:4,4 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Patchwork modrobiela |
| Hmotnosť | 4400.000g |