Taburet PALM VELVET Signal Sivá
481.00 €
Do obchodu
Dizajnový taburet MIRA Velvet s prvkami chesterfield štýlu oslní každú návštevu. Taburet je čalúnený zamatovou látkou a je zdobený výrazným dekoratívnym... Celý popis
Popis
Dizajnový taburet MIRA Velvet s prvkami chesterfield štýlu oslní každú návštevu.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou a je zdobený výrazným dekoratívnym prešívaním s gombíkmi. V spodnej časti je lemovaný zlatým kovovým pruhom.
Farba:sivá / zlatázelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 90 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 26000.000g |