Taburet NIKI NEW Tempo Kondela Biela
30.40 €
Do obchodu
Ak neustále bojujete s nedostatkom miesta na sedenie, máme pre vás praktické a šikovné riešenie. Taburet NIKI NEW má tvar kocky a vyniká svojou... Celý popis
Popis
Ak neustále bojujete s nedostatkom miesta na sedenie, máme pre vás praktické a šikovné riešenie. Taburet NIKI NEW má tvar kocky a vyniká svojou multifunkčnosťou.Použite ho na sedenie, je pohodlný a ľahký, preto je manipulácia s ním veľmi jednoduchá. Položte si na neho nohy po únavnom dni.Taburet pohotovo zastúpi konferenčný či príručný stolík, v moderných interiéroch sa využíva aj ako nočný stolík. Stojí na nožičkách, ktoré sú šetrné k akejkoľvek podlahe.Je čalúnený textilnou kožou v 3 farebných variantoch.Farba:bielatmavo hnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:ekokožaRozmery:šírka: 36 cmhĺbka: 36 cmvýška: 36 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:3,5 kgDodáva sa v monte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HMOTNOSŤ | 3,5 kg |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 3500.000g |