Taburet NESSOS Dekorhome Smaragdová
109.30 €
Do obchodu
Elegantný taburet NESSOS v retro štýle sa stane praktickým spoločníkom pri odpočinku. Taburet je čalúnený zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch:... Celý popis
Popis
Elegantný taburet NESSOS v retro štýle sa stane praktickým spoločníkom pri odpočinku.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: smaragdová a sivá. Sedák je obohatený o dekoratívne gombíky. Podnož taburetu je z chrómovanej ocele.
Podnožku NESSOS odporúčame kombinovať s ďalšími komponentmi zo série NESSOS.
Farba:smaragdovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 41 cmvýška: 42 cm
šírka sedu: 64 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 39 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 31 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 64 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Smaragdová |
| Hmotnosť | 7300.000g |