Taburet NAIDA Tempo Kondela Sivá
38.50 €
Do obchodu
Doprajte svojej domácnosti romantický nádych s pleteným taburetom NAIDA.Taburet z luxusnej vlny v krémovej alebo sivej farbe, je doplnený drevenými nohami.... Celý popis
Popis
Doprajte svojej domácnosti romantický nádych s pleteným taburetom NAIDA.Taburet z luxusnej vlny v krémovej alebo sivej farbe, je doplnený drevenými nohami. Snímateľný pletený poťah.Zapadne do každého interiéru, zjednotí doplnky a získa si váš obdiv.Farba:krémovásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:vlna / drevoRozmery:šírka: 33 cmhĺbka: 33 cmvýška: 35 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:4 kgDodáva sa v monte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Vlna |
| DEKOR | Pletenie |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| VÝŠKA | 35 cm |
| PRIEMER | 33 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| ŠÍRKA | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 4000.000g |