Taburet modrá / béžová Dekorhome
94.70 €
Do obchodu
Sadnite si alebo naňho hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a módny ručne pletený/tkaný taburet bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom interiéru vášho... Celý popis
Popis
Sadnite si alebo naňho hoďte nohy a odpočívajte! Náš moderný a módny ručne pletený/tkaný taburet bude praktickým aj dekoratívnym doplnkom interiéru vášho domova.
Podnožka je vyrobená z juty a bavlny a pre maximálne pohodlie je naplnená penovými guličkami z EPS.
Umiestnite taburet pred pohovku alebo kreslo a ešte viac zútulníte prostredie v každej miestnosti!
Farba:modrá / béžová
Materiál:bavlna / juta
Rozmery:priemer: 50cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:3 kg
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| VÝŠKA | 30 cm |
| MATERIÁL | Bavlna |
| MATERIÁL | Juta |
| Hmotnosť | 3030.000g |