Taburet LORI 2 Signal Tmavomodrá
78.70 €
Do obchodu
Štýlový, moderný a praktický taburet LORI 2. Možno využiť ako podnožku, posedenie pre hostí alebo odkladací stolík. Potiahnuté zamatovou látkou Bluvel.... Celý popis
Popis
Štýlový, moderný a praktický taburet LORI 2. Možno využiť ako podnožku, posedenie pre hostí alebo odkladací stolík. Potiahnuté zamatovou látkou Bluvel.
Farba:svetlosivátmavosiváčiernakrémovábéžovástaroružováhorčicovázelenátyrkysovátmavo modráškoricová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 76 cmvýška: 34 cm
Hmotnosť:6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Štvorcový |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 34 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavomodrá |
| Hmotnosť | 6000.000g |