Taburet látka / drevo dekorhome Svetlosivá
201.20 €
Do obchodu
Táto elegantná podnožka sa bude skvele hodiť do vašej domácnosti. Naše čalúnené podnožka je silne vypchatá, takže je krásne pohodlná. Mimo to tiež disponuje... Celý popis
Popis
Táto elegantná podnožka sa bude skvele hodiť do vašej domácnosti.
Naše čalúnené podnožka je silne vypchatá, takže je krásne pohodlná. Mimo to tiež disponuje pevným rámom z vysoko kvalitného dreva a nôžkami z gumovníka. Jej montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:tmavosivásvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka 100% polyester / pena / drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:10,5 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HMOTNOSŤ | 10,5 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 10500.000g |