Taburet látka / drevo Dekorhome Sivohnedá taupe
124.50 €
Do obchodu
Táto moderná podnožka je skvelým doplnkom k sedacej súprave alebo ku kreslu. Taburet je čalúnený na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrovanou podušku, na... Celý popis
Popis
Táto moderná podnožka je skvelým doplnkom k sedacej súprave alebo ku kreslu.
Taburet je čalúnený na dotyk mäkkou látkou a má husto polstrovanou podušku, na ktoré sa vám bude pohodlne odpočívať. Drevený rám dodáva celej konštrukcii na stabilite.
Farba:krémovážltávínovámodrázelenáhnedásivohnedá taupesvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne borovicové drevo / kaučukovníkovévýplň matraca na sedák: pena
Rozmery:šírka: 54 cmhĺbka: 54 cmvýška: 43,5 cm
Hmotnosť:6,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Príručný |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| DEKOR | Masívne drevo |
| HĹBKA | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,2 kg |
| VÝŠKA | 43,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 6150.000g |