Taburet LANA Tempo Kondela
33.30 €
Do obchodu
Taburet LANA poslúži pre príležitostné sedenie, ako podnožka či ako dekorácia. Taburet má štyri kovové nohy. Čalúnený je bielou látkou s čiernym vzorom.... Celý popis
Popis
Taburet LANA poslúži pre príležitostné sedenie, ako podnožka či ako dekorácia.
Taburet má štyri kovové nohy. Čalúnený je bielou látkou s čiernym vzorom.
Farba:biela s čiernym vzorom
Materiál:látka / kov
Rozmery:priemer: 30 cmvýška: 38 cm
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:2,3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| VÝŠKA | 38 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| Hmotnosť | 2000.000g |