Taburet KEREM Tempo Kondela Zelená
44.10 €
Do obchodu
Taburet je čalúnený látkou s dekoratívnym šitím pre uvoľnený a ľahko romantický štýl.Môžete ho využiť na sedenie alebo ako... Celý popis
Popis
Taburet je čalúnený látkou s dekoratívnym šitím pre uvoľnený a ľahko romantický štýl.Môžete ho využiť na sedenie alebo ako podnožku.Farba:žltáhnedámodrámentolovátyrkysovázelená (smaragdová)ružová (staroružová)svetlosivásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látkaRozmery:priemer: 45 cmvýška: 26 cmNosnosť:80 kgHmotnosť:2,5 kg
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Guľatý |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,5 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA | 26 cm |
| PRIEMER | 45 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 2500.000g |