Taburet KENIA 2 ks Halmar
70.00 €
Do obchodu
Set dvoch dizajnových taburetov KENIA zaujme na prvý pohľad vďaka svojmu nápaditému čalúnenia. Taburety majú zdobný lem z umelého ratanu. Navyše disponujú... Celý popis
Popis
Set dvoch dizajnových taburetov KENIA zaujme na prvý pohľad vďaka svojmu nápaditému čalúnenia. Taburety majú zdobný lem z umelého ratanu.
Navyše disponujú praktickým úložným priestorom.
Farba:viacfarebný vzor listy
Materiál:látka / umelý ratan
Rozmery:šírka: 44 / 36 cmhĺbka: 44 / 36 cmvýška: 38 / 32 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| FARBA | Viacfarebné |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 36 cm |
| PRIEMER | 44 cm |
| PRIEMER | 36 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |