Taburet KAPYS Dekorhome
73.30 €
Do obchodu
Stylový taburet je celočalouněný bavlněnou látkou se zvláště propracovaným tkaným vzorem v orientálním designu. Umístit ho lze kamkoli, ať už v obývacím... Celý popis
Popis
Stylový taburet je celočalouněný bavlněnou látkou se zvláště propracovaným tkaným vzorem v orientálním designu. Umístit ho lze kamkoli, ať už v obývacím pokoji jako pohodlnou podnožku nebo v ložnici jako dekorativní bytový doplněk.
Barva:sivá / bílá
Materiál:bavlna / EPS kuličky
Rozměry:šířka: 50 cmhloubka: 50 cmvýška: 35 cm
Dodáváno v demontu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| MATERIÁL | Bavlna |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| Hmotnosť | 3800.000g |