Taburet JAMINA Tempo Kondela
43.00 €
Do obchodu
Taburet JAMINA je vyrobený z umelej kožušiny v bielej farbe, ktorá vás bude rozmaznávať.Stabilitu zabezpečujú kvalitné kovové nohy so zlatým náterom.Rozmerovo... Celý popis
Popis
Taburet JAMINA je vyrobený z umelej kožušiny v bielej farbe, ktorá vás bude rozmaznávať.Stabilitu zabezpečujú kvalitné kovové nohy so zlatým náterom.Rozmerovo drobný, ale dizajn a funkčnosť z neho robia skutočného velikána. Uplatnenie nájde v každej miestnosti, či už poslúži pre príležitostné sedenie, podloženie nôh alebo ako odkladací stolík, rozhodne sa u vás nestratí.Farba:biela / zlatý náterMateriál:umelá kožušina / kovRozmery:priemer: 35 cmvýška: 42 cmNosnosť:80 kgHmotnosť:4,3 kgDodáva sa v monte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Umelá kožušina |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 4,3 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 4300.000g |