Taburet IRENA Tempo Kondela Čierna
46.60 €
Do obchodu
Taburet, ktorý múdro zastúpi jedálenskú stoličku. Hoci v roztomilom dizajne, taburet IRENA prekvapí svojimi vlastnosťami. Konštrukcia je z kovu vo farbe... Celý popis
Popis
Taburet, ktorý múdro zastúpi jedálenskú stoličku. Hoci v roztomilom dizajne, taburet IRENA prekvapí svojimi vlastnosťami. Konštrukcia je z kovu vo farbe chróm, je stabilná a pevná, s nosnosťou 100 kg. Sedacia časť je čalúnená čiernou alebo bielou ekokožou. Taburet je vhodný do moderných, klasických aj minimalistických interiérov.
Farba:biela / chrómčierna / chróm
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:ekokoža / kov
Rozmery:priemer: 40 cmvýška: 43 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:3,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 3,4 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| PRIEMER | 40 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 3400.000g |