Taburet IKAROS Dekorhome Svetlo modrá
83.10 €
Do obchodu
Elegantný a štýlový taburet v škandinávskom štýle. Taburet je čalúnený kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch: krémová, mentolová, svetlomodrá a... Celý popis
Popis
Elegantný a štýlový taburet v škandinávskom štýle.
Taburet je čalúnený kvalitnou látkou v štyroch farebných variantoch: krémová, mentolová, svetlomodrá a sivá. Stojí na štyroch nohách z kaučukovníkového dreva v prírodnej farbe.
Taburet je obohatený o dekoratívne prešívanie.
Farba:krémovámentolovásvetlomodrásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne kaučukovníkové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 42 cmvýška: 39 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 35 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA | 42 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo modrá |
| Hmotnosť | 4660.000g |