Taburet HWC-K47 Zelená / zlatá
69.30 €
Do obchodu
Elegantný taburet zaujme nielen svojim dizajnom s ozdobným prešívaním, ale vďaka nastaviteľným skrutkovacím nožičkám ju prispôsobíte aj nerovnej podlahe.... Celý popis
Popis
Elegantný taburet zaujme nielen svojim dizajnom s ozdobným prešívaním, ale vďaka nastaviteľným skrutkovacím nožičkám ju prispôsobíte aj nerovnej podlahe. Disponuje praktickým úložným priestorom.
Výrobca je úspešne testovaný BSCI. Výrobca je povinný dodržiavať sociálne normy.
Farba:
ružová / čierna
sivá / čierna
zelená / čierna
sivá / zlatá
zelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / pena / MDF / kov
Rozmery:
šírka: 33 cm
hĺbka: 33 cm
výška: 42 cm
úložný priestor: 11,5 x 28 cm
výška nožičiek: 27 cm
Hmotnosť:
3,6kg
Nosnosť:
80 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| HMOTNOSŤ | 3,6 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 42 cm |
| PRIEMER | 33 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená / zlatá |
| Hmotnosť | 3600.000g |