Taburet HESTIA VELVET K Signal Modrá
214.30 €
Do obchodu
Dizajnový taburet HESTIA VELVET K nájde svoje využitie v každej štýlovej obývacej izbe alebo napríklad aj na chodbe namiesto lavička. Taburet je čalúnený... Celý popis
Popis
Dizajnový taburet HESTIA VELVET K nájde svoje využitie v každej štýlovej obývacej izbe alebo napríklad aj na chodbe namiesto lavička.
Taburet je čalúnený zamatovou látkou Bluvel v osmich farebných variantoch: béžová, horčicová, ružová, modrá, zelená, sivá, svetlosivá a čierna. Čalúnenie je zdobené dekoratívnym prešívaním s kamienkami. Stojí na štyroch kovových nohách v striebornej farbe.
K taburetu HESTIA VELVET je možné prikúpiť taburet HESTIA VELVET K.
Farba:béžová / striebornáhorčicová / striebornáružová / striebornámodrá / striebornázelená / striebornásivá / striebornásvetlosivá / striebornáčierna / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Bluvel / kov
Rozmery:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 46 cm
výška nožičiek: 14 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 14 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 9000.000g |