Taburet HESTIÁ Dekorhome Sivá
355.80 €
Do obchodu
Elegantný taburet HESTIÁ očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky. Konštrukcia je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré... Celý popis
Popis
Elegantný taburet HESTIÁ očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky.
Konštrukcia je vyrobená z tvrdého dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Podnožka je čalúnená ľanovou štruktúrovanou látkou v dvoch farebných variantoch: krémová a sivá. Vnútri sedacej časti sa nachádzajú pružiny.
Poťah taburetu je snímateľný a vďaka tomu ho možno vyčistiť.
K taburetu HESTIÁ odporúčame prikúpiť ďalšie produkty z radu HESTIÁ.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (75% Polyester, 10% Ľan, 15% Viskóza) / drevo / pružina
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 100 cmvýška: 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22400.000g |