Taburet GRADO 2 ks Halmar Svetlo modrá
83.90 €
Do obchodu
Set dvoch taburetov GRADO je vhodný do obývacej izby, predsiene alebo aj do detskej či studnetského izby. Taburety sú celočalúnené príjemnou látkou v dvoch... Celý popis
Popis
Set dvoch taburetov GRADO je vhodný do obývacej izby, predsiene alebo aj do detskej či studnetského izby.
Taburety sú celočalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variantoch: žltá a svetlo modrá. Taburety majú ozdobné lemovanie a disponujú praktickým úložným priestorom.
Farba:žltásvetlo modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 30/38 cmhĺbka: 30/38 cmvýška: 37/40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo modrá |
| Hmotnosť | 10000.000g |