Taburet GAZMEND Tempo Kondela
19.40 €
Do obchodu
Prešívaný taburet GAZMEND je vyrobený z látky v sivo-bielej kombinácii. Jeho veľkou výhodou je to, že vám rád poslúži na sedenie aj na úschovu nepotrebných... Celý popis
Popis
Prešívaný taburet GAZMEND je vyrobený z látky v sivo-bielej kombinácii. Jeho veľkou výhodou je to, že vám rád poslúži na sedenie aj na úschovu nepotrebných maličkosti.Tohto praktického pomocníka si zaručene zamilujete. Je skladací.Farba:sivá / biela (vzor)Materiál:látkaRozmery:šírka: 37,5 cmhĺbka: 37,5 cmvýška: 38 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:10 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 37,5 cm |
| ŠÍRKA | 37,5 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |