Taburet DRYÁS Dekorhome Ružová
305.60 €
Do obchodu
Elegantný taburet DRYÁS očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky. Konštrukcia je vyrobená z kaučukového dreva,... Celý popis
Popis
Elegantný taburet DRYÁS očarí každú návštevu. Svojím moderným a čistým dizajnom sa hodí do každej obývačky.
Konštrukcia je vyrobená z kaučukového dreva, ktoré ponúka optimálnu stabilitu. Nohy sú vyrobené z kovu lakované čiernou farbou a ozdobené zlatými koncovkami. Podnožka je čalúnená zamatovou látkou. Vnútri sedacej časti sa nachádzajú pružiny.
K taburetu odporúčame prikúpiť ďalšie produkty z radu DRYÁS.
Farba:
smaragdová / čierna / zlatá
horčicová / čierna / zlatá
sivá / čierna / zlatá
ružová / čierna / zlatá
modrá / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka (100% Polyester) / drevo / pružina / kov
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 45 cm
výška nožičiek: 16 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 22400.000g |