Taburet DORA Halmar Biela
53.60 €
Do obchodu
Okrúhly taburet DORA je zhotovený v kombinácii kovovej podnože z chrómovanej ocele a sedacej časti čalúnené kvalitnou ekokožou.Taburet ponúkame v niekoľkých... Celý popis
Popis
Okrúhly taburet DORA je zhotovený v kombinácii kovovej podnože z chrómovanej ocele a sedacej časti čalúnené kvalitnou ekokožou.Taburet ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.Farba:bielasiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:ekokoža / chrómovaná oceľRozmery:priemer: 42 cmvýška: 42 cmHmotnosť:7,6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,6 kg |
| VÝŠKA | 42 cm |
| DEKOR | Chróm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 7600.000g |