Taburet DIONA Dekorhome Béžová
160.90 €
Do obchodu
Štýlový taburet je celý potiahnutý pravou kožou v hnedej farbe. Taburet je v tvare kocky, bez nožičiek a pýši sa dekoratívnym prešívaním. Farba:hnedákoňaková... Celý popis
Popis
Štýlový taburet je celý potiahnutý pravou kožou v hnedej farbe. Taburet je v tvare kocky, bez nožičiek a pýši sa dekoratívnym prešívaním.
Farba:hnedákoňaková (béžová)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:pravá koža
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Chesterfield |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| MATERIÁL | Koža |
| HĹBKA | 40 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 6000.000g |