Taburet DEIMOS Dekorhome Tyrkysová
92.00 €
Do obchodu
Štýlový vankúš na zem v orientálnom štýle zútulní každú izbu. Taburet má odnímateľný povlak v šiestich farebných variantoch: ružová, tyrkysová, červená,... Celý popis
Popis
Štýlový vankúš na zem v orientálnom štýle zútulní každú izbu. Taburet má odnímateľný povlak v šiestich farebných variantoch: ružová, tyrkysová, červená, modrobéžová, hnedá a zelená. Vankúš je plnený EPS guličkami.
Čistenie povlaku odporúčame v profesionálnej čistiarni.
Farba:ružováčervenátyrkysovámodrobéžovázelenáhnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (70% bavlna, 30% polyester) / polystyrénové gule z EPS
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 20 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | EPS (polystyrénové guličky) |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA | 20 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tyrkysová |
| Hmotnosť | 3650.000g |